Den otevřených dveří
     
 

AKTUALITY - PIVOVAR DOBRUŠKA

PIVNÍ CYKLOSTEZKA

 

Dovolujeme si Vás informovat, že v sobotu 23.7.2016 v čase 9,00 - 11,00 hodin bude slavnostně otevřena „Podorlická pivní cyklostezka“. Tato cyklostezka propojuje města s pivovary : Dobrušku, Rychnov nad Kněžnou, Potštejn a Letovisko Studánka.
Celková délka cyklostezky je téměř 100 km a je rozdělena na několik kratších úseků. Můžete si vybrat, jakou trasu budete absolvovat. V každém výchozím/cílovém místě, tj. v jednotlivých pivovarech a Letovisku Studánka můžete získat cyklistickou mapu této pivní cyklostezky, do které pak v jednotlivých místech při jejich návštěvě obdržíte do vyznačeného místa razítko. Pokud získáte dvě a více razítek, můžete pak na některém z cílových míst (pivovary a letovisko Studánka) čerpat svou odměnu.
V našem pivovárku lze získat mapy , razítka a odměny na 2 cílových místech : a to v Pivovaru a také v našem Bowling baru. ( a to vždy v otevírací době těchto provozoven)
Více pak na www.podorlickapivnicyklostezka.cz

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

 

Dovolujeme si Vás pozvat na náš již 6-tý Den otevřených dveří . A to 20.8.2016 od 11,00 hodin.
Těšíme se na Vás !!

PRACOVNÍ NABÍDKA

Do našich řad přijmeme servírku /číšníka .
Bližší info na telefonu 737 282 030.

 

 

NAJDETE NÁS NA FACEBOOKU


ZÍSKANÁ OCENĚNÍ NAŠEHO PIVA

Naše piva se pravidelně zúčastňují různých degustačních soutěží, ve kterých se nám daří umísťovat se na předních příčkách. V silné konkurenci tak získáváme ocenění jak odborné veřejnosti, tak i našich spotřebitelů.

»  zobrazit všechna ocenění

»  sortiment našich piv